Basında Biz

Fuarlarımızla ilgili basılı ve dijital haberlere aşağıdan ulaiabilirsiniz.

GARDAŞ ülke vatandaşlık bekliyor

Azerbaycan’da düzenlenen RecExpo’da 11 ülkeden 100 proje görücüye çıktı. Türkiye’den katılan 15 firma yabancıların ilgi odağı oldu. Sektör temsilcileri, “Azeriler ev alımlarını artırmak için vatandaşlık bekliyor” dedi

Devamı

RecExpo, 22 Kasım’da başlayacak.

Bu yıl 4. kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanan Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Emlak Fuarı RECEXPO; 22-24 kasım tarihlerinde Bakü Expo Center’da gerçekleştirilecek.

Devamı

Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı RecExpo, 22 Kasım’da başlıyor!

2017 senesini 13 ülkeden 100 den fazla katılımcının sergilediği 230 proje ve 6000 in üzerinde ziyaretçi ile kapatan RecExpo, bu sene Yurtiçinden ve Yurtdışından birçok resmi kurum, dernek, medya kurulusu, birliğin desteğiyle hacmini maksimuma çıkarmayı hedefliyor.

Devamı

'Azeri qardaşlarımız'da Türkiye'de ev peşinde

Türk gayrimenkul sektörü Azerbeycan'a çıkarma yaptı. İstanbul'daki konut projelerine kardeş ülkenin yatırımcıları büyük ilgi gösterirken, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum yabancıya birçok avantaj sunulduğunu ifade ederek, "Bu yıl yabancıya satışta 10 milyar doları aşarız" dedi.

Devamı

Antalya gayrimenkul sektörü Azerbeycan’a çıkarma yapacak

17 yıldır Uluslararası Fuarcılık alanında yurt dışı fuarların markası haline gelen Atılım Fuarcılık şimdide Azerbeycan’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Gayrimenkul ve konut fuarı için Türkiye’den katılımcı firmaları 22-24 Kasım tarihlerinde Azerbeycan’a davet ediyor.

Devamı

Projelerinizi Kara Dönüştürmek için RecExpo'yu Kaçırmayın!

Bakü’nün ve Güney Kafkasya Bölgesi’nin en prestijli Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı RecExpo, Atılım Fuarcılık organizasyonu ile Bakü Expo Center’de 22-24 Kasım tarihinde meraklılarına kapılarını aralıyor.

Devamı